Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

27.01.2018 r  w hali widowiskowo – sportowej w Bolszewie odbył się  turniej ,,Puckiej Ligi Baśki". Już po raz trzeci Bolszewo ugościło najlepszych graczy. Tym razem sympatycy popularnej gry karcianej mieli szansę sprawdzić swoje umiejętności podczas XI  turnieju Puckiej Ligi Baśki 2017/18. Wszystkich gości uroczyście powitał sołtys Edmund Bianga wraz radną Beatą Nowicką, która z kolei zatroszczyła się o poczęstunek dla zawodników.

Stowarzyszenie „NASZE BOLSZEWO” powstało z inicjatywy aktywnych mieszkańców Bolszewa .Ideą która przyświeca stowarzyszeniu jest promowanie naszej małej ojczyzny ,oraz wspólna integracja wszystkich mieszkańców .Stowarzyszenie aktywnie włącza się w życie społeczne , oraz organizuje imprezy plenerowe ukierunkowane na aktywizacje społeczną mieszkańców Bolszewa.