Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zawodnicy wystartują o wschodzie słońca (7:43) i rozbiegną się po mieście na wybrane przez siebie stacje i punkty kontrolne. Za pojawienie się w wyznaczonych miejscach, odnajdywanie skrytek geocachingowych i pokonanie odcinków specjalnych otrzymują punkty. Dokładnie o zachodzie słońca (16:15) zostanie zamknięta meta i podliczone punkty.

Co będzie czekać na zawodników?
- punkty kontrolne w ciekawych miejscach
- skrytki geocachingowe
- odcinek OCR
- zjazd na linie
- zadania logiczne
- ćwiczenia sprawnościowe
- morsowanie
- wyzwania sprawnościowe
- bogaty pakiet startowy
- atrakcyjne nagrody dla najlepszych
- posiłek regeneracyjny
- MEGA MEDAL!
- afterparty

Na każdego na mecie będzie czekać WYJĄTKOWY I ORYGINALNY MEDAL, poczęstunek oraz zaproszenie na afterparty. - Sprawdzimy waszą wytrzymałość, orientację w terenie, sprawność, szybkie myślenie, pomysłowość oraz wolę walki. Chcielibyśmy, żeby każdy zawodnik tego dnia przełamał swoje obawy i zrobił coś pierwszy raz w życiu. Dla jednych będzie to zjazd na linie ze znacznej wysokości, dla innych pokonanie toru przeszkód, a niektórych zmusimy do niezłego główkowania przy skrytkach geocachingowych - tłumaczy Grzegorz Brandt organizator wydarzenia. - Będzie to też doskonała okazja do zwiedzenia Sopotu. Jesteśmy przekonani, że każdy tego dnia zrobi coś po raz pierwszy w życiu - dodaje

Zapisy na  BigYellowFoot Adventure Challenge