Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Przy wymianie chodnika bezinteresownie pomogli nie tylko mieszkańcy i Rada Sołecka, ale również firmy Jerzy Groth, Kunik i Andrzej Dawidowski, członkowie stowarzyszeń, a nawet proboszcz o. Jacek Stępień. Z kolei materiał został zakupiony za zajęcie II miejsca w plebiscycie „Sołectwo Roku 2017”.

„Inwestycja jest odpowiedzią na apele mieszkańców tego rejonu wsi, którzy przez ostatnie miesiące monitowali w sprawie wymiany chodnika. Jak wszystkie tego typu przedsięwzięcia, zrewitalizowany chodnik wpłynie na poprawę estetyki terenu i przestrzeni publicznej, jak również przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa pieszych” – powiedział sołtys Edmund Bianga.

Sołtys Edmund Bianga dziękuje wszystkim firmom, stowarzyszeniom, radzie sołeckiej, mieszkańcom oraz wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji inwestycji. Sołtys składa także serdeczne podziękowania paniom z rady sołeckiej, które zadbały o ciepły poczęstunek i napoje.