Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zapraszamy serdecznie mieszkańców gminy Wejherowo zainteresowanych udziałem w projekcie zakładającym dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 do uczestnictwa w spotkaniu informacyjnym przeprowadzonym przez firmę GlobalECO, która to została wybrana jako Zespół Projektowy naszej Gminy w w.w. działaniu.

Spotkania odbędą się:

13 grudnia o godzinie 18:00 w Bibliotece przy ul. Reja 9 w Bolszewie

15 grudnia o godzinie 18:00 w Bibliotece przy ul. Reja 9 w Bolszewie

16 grudnia o godzinie 18:00 w Samorządowej Szkole Podstawowej Gościcinie

 

Celem programu jest montaż instalacji fotowoltaicznych produkujących prąd elektryczny na potrzeby gospodarstwa domowego. Dlatego istnieje możliwość skorzystania z dofinansowania przez mieszkańców na poziomie do 85 % kosztów. Spotkanie ma na celu przedstawienie kwestii technicznych związanych z taką instalacją, omówienie kosztów przedsięwzięcia oraz udzielenie odpowiedzi na wszelkie pytania, które padną z Państwa strony.

Z uwagi na ograniczony termin składnia wniosków, wszystkich zainteresowanych prosimy o mobilizację i pojawienie się na spotkaniu oraz rozpowszechnienie tej wiadomości wśród innych mieszkańców gminy.

 

Gmina Wejherowo zaprasza do zgłoszenia uczestnictwa programie
 "Słoneczne dachy w Gminie Wejherowo"

Celem programu jest montaż instalacji fotowoltaicznych produkujących prąd elektryczny na potrzeby gospodarstwa domowego. Regionalny Program Operacyjny Województwa Pomorskiego daje możliwość skorzystania z dofinansowania przez mieszkańców na poziomie do 85 % kosztów.

>>>WYPEŁNIJ WNIOSEK<<<