Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

W ramach kampanii dzieciom z najmłodszych grup przedszkolnych zostaną udostępniane rowerki biegowe (5 sztuk). Ponadto w ramach projektu przekażemy pakiet edukacyjny składający się z kolorowanek i malowanek związanych z promocją zrównoważonego transportu.

W zawiązku z powyższym zapraszamy placówki edukacji przedszkolnej do składania ofert na bezpłatne wypożyczenie do 5 rowerków biegowych i pakietu edukacyjnego na okres jednego roku. Warunkiem, który będzie brany pod uwagę przy wyborze danej placówki będzie zaproponowana przez Państwa forma atrakcyjnego wykorzystania rowerków oraz lokalizacja do ich aktywnego i kreatywnego użytkowania (parki, strefy sportowe). Na oferty czekamy do końca czerwca 2016 roku.

Kampania jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu Central MeetBike programu Europa Środkowa.

Aby wziąć udział w zabawie i bezpłatnie wypożyczyć biegusy przez okres jednego roku wystarczy, aby zainteresowane przedszkole lub punkt przedszkolny z terenu Gminy Wejherowo złożyło pismo, w którym rozpisze swój pomysł na wykorzystanie rowerków dla grupy przedszkolnej 3-4 letniej. Dokument należy złożyć w Biurze Podawczym Urzędu Gminy Wejherowo. Kontakt: Sekretariat Urzędu Gminy 58 677 97 01.