Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Witamy serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Wsi Bolszewo. Mamy  nadzieję, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Teksty tu zawarte mają za zadanie ułatwienie pozyskiwania podstawowych informacji o bieżących sprawach dot. Bolszewa.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą podzielić się swoimi spostrzeżeniami z życia codziennego naszej wsi, do prezentowania swoich opinii i sugestii. Jeśli macie jakieś ciekawe informacje, aktualności oraz wiadomości dotyczące Bolszewa, przesyłajcie je do nas.

Uprzejmie informujemy o terminie zbiórki odpadów wielkogabarytowych obejmującej nieruchomości zamieszkałe na terenie Bolszewa. Odpady będą odbierane sobota 26 września 2015 r. od godz. 8:00

Gminny Ośrodek Kultury oraz Koło Gospodyń Wiejskich z Bolszewa zaprasza na Wielkanocne Warsztaty Kulinarne. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych 12 marca 2016 r. ( sobota ), miejsce Szkoła Podstawowa ul. Szkolna 52.

Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych,
pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju,
serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół
oraz wesołego "Alleluja"

życzą

Sołtys wraz z Rada Sołecką

Zapraszamy absolwentów, rodziców, sympatyków Samorządowego Gimnazjum w Bolszewie na uroczystość z okazji 10 rocznicy nadania szkole imienia, która odbędzie się dnia 18 maja 2016 r. o 17:30 w auli gimnazjum w Bolszewie.

Zapraszamy na obchody V Dni Gminy Wejherowo w dniach 19,24, 25 czerwca. W programie miedzy innymi

  • II Przegląd Chórów Amatorskich
  • Gminny Dzień Talentów
  • Pokazy Strongman
  • Koncerty Plenerowe
  • Rozgrywki Baśka
  • W sobotę w godz. 09:00 - 13:00 będzie podstawiony autobus krwiodawstwa PCK ( ART-PARK Bolszewo)

Serdecznie wszystkich zapraszamy do udziału w wydarzeniach.

Już w najbliższą sobotę 30-07-2016 w Art Parku o godzinie 20 odbędzie się pokaz sportów ekstremalnych. Występować będą miedzy innymi artyści z programu TV  "Mam Talent".

 

Sołtys Bolszewa 

wraz z radą sołecką 

 serdecznie zapraszają na

DZIEŃ ZIEMNIAKA

 

który odbędzie się 01-10-2016 w Bolszewie na placu przy ulicy Polnej   ( tuż przed kanałem) w godz. 16-20.  Podczas imprezy będzie ognisko, przy którym będzie można upiec ziemniaki i kiełbaski bądź napić się kawy lub herbaty. 

Serdecznie zapraszamy.

Wójt Gminy Wejherowo, Sołtys Bolszewa oraz Rada Sołecka zapraszają na TURNIEJ BAŚKI KASZUBSKIEJ. Turniej odbędzie się dnia 04-12-2016 w Samorządowym Gimnazjum przy ul. Leśnej 35 w Bolszewie. Rozpoczęcie o godz. 14:00.

Serdecznie zapraszamy

W ramach letniej akcji GOK  zapraszamy na festyn, który odbędzie się 08 lipca 2016 r. godz. 10:00 - 13:00 w Dworku Drzewiarza Gościcino

W najbliższą niedziele 21-08-2016 r. odbędą się Dożynki Gminne. Zapraszamy wszystkich do Gościcina na boisko sportowe przy ul. Drzewiarza w godzinach 13:00 - 23:00.