Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Miło Nam poinformować, że KGW Bolszewo zajęło III miejsce w konkursie na najpiękniejszą palmę wielkanocną.

 

Uprzejmie zawiadamiamy wszystkich mieszkańców Bolszewa, iż w dniu 17 kwietnia 2019 r. (wtorek) o godz. 18.00 w Samorządowym Gimnazjum w Bolszewie ul. Leśna 35 , będzie miało miejsce Zebranie Wiejskie.

Bezpłatne szczepienia przeciw pneumokokom dla dzieci do 5 lat  od 20 marca do 29 czerwca 2018 r.

Zaszczepione mogą być dzieci do ukończenia 5 roku życia, które nie podlegają obowiązkowi szczepień oraz nie były zaszczepione  ( dzieci urodzone w latach 2013-2016).

Główny warunek, to że dziecko musi być zakwalifikowane do szczepienia do 20 kwietnia 2018 r.

Gmina Wejherowo rozpoczęła pracę nad projektem pt.: „Czyste powietrze Gminy Wejherowo – edycja 2018” w związku z ogłoszeniem przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku kolejnej edycji konkursu „Czyste Powietrze Pomorza”. Istotą projektu są działania, które przyczynią się do zmniejszenia emisji szkodliwych substancji do atmosfery.

UWAGA!!! Nabór trwa od 27.03.2018 do 20.04.2018 r

Witamy serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Wsi Bolszewo. Mamy  nadzieję, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Teksty tu zawarte mają za zadanie ułatwienie pozyskiwania podstawowych informacji o bieżących sprawach dot. Bolszewa.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą podzielić się swoimi spostrzeżeniami z życia codziennego naszej wsi, do prezentowania swoich opinii i sugestii. Jeśli macie jakieś ciekawe informacje, aktualności oraz wiadomości dotyczące Bolszewa, przesyłajcie je do nas.