Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Warto nadmienić, że Stowarzyszenie „Bursztynowy Pasaż” zrealizowało zobowiązania wynikające z § 8 ust. 3 Umowy Ramowej i w związku z powyższym otrzymało dodatkowe środki z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, które w całości zostały orzeznaczone na rozwój przedsiębiorczości na obszarze gminy Gniewino oraz gminy wiejskiej Wejherowo. 
Szczegółowe informacje o zasadach przygotowania i składania wniosków dostępne są w biurze LGD (ul. Szkolna 3, 84 – 250 Gniewino) oraz na stronie internetowej www.bursztynowypasaz.pl.
w zakładce „Nabory wniosków 2014-2020”.
Informacje udzielane są w:
Biurze Stowarzyszenia „Bursztynowy Pasaż”.
Pytania należy kierować na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
lub telefonicznie: 535 310 828
 

Witamy serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Wsi Bolszewo. Mamy  nadzieję, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Teksty tu zawarte mają za zadanie ułatwienie pozyskiwania podstawowych informacji o bieżących sprawach dot. Bolszewa.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą podzielić się swoimi spostrzeżeniami z życia codziennego naszej wsi, do prezentowania swoich opinii i sugestii. Jeśli macie jakieś ciekawe informacje, aktualności oraz wiadomości dotyczące Bolszewa, przesyłajcie je do nas.