Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Tegoroczna edycja posiada również swój własny motyw przewodni jakim będzie „marchew” - jako składnik zgłaszanych prac – w kategorii najlepszy produkt kulinarny.

 

Do wygrania są nagrody pieniężne w postaci kart podarunkowych o wartości: 700zł, 600zł i 500zł do zrealizowania w wybranych punktach handlowych regionu oraz ciekawe nagrody niespodzianki.

Przyjmowanie zgłoszeń potrwa od 5 lipca do 15 października br.

Rozstrzygnięcie konkursu oraz przyznanie nagród będzie miało miejsce 21 października w jednym z punktów gastronomicznych zlokalizowanych na trenie Gminy Gniewino lub Wejherowo.

 

Regulamin oraz formularze zgłoszeniowe do konkursu można pobrać ze strony internetowej www.bursztynowypasaz.pl lub osobiście w biurze Stowarzyszenia zlokalizowanym w Gniewinie przy ul. Szkolnej 3. Osoby do kontaktu: Justyna Wiszniewska tel. 535 310 828.

Witamy serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Wsi Bolszewo. Mamy  nadzieję, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Teksty tu zawarte mają za zadanie ułatwienie pozyskiwania podstawowych informacji o bieżących sprawach dot. Bolszewa.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą podzielić się swoimi spostrzeżeniami z życia codziennego naszej wsi, do prezentowania swoich opinii i sugestii. Jeśli macie jakieś ciekawe informacje, aktualności oraz wiadomości dotyczące Bolszewa, przesyłajcie je do nas.