Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hala widowiskowo-sportowa w Luzinie stała się areną kolejnej edycji konkursu i kiermaszu pn. „Wielkanoc na Kaszubach”. 25 marca, czyli tydzień przed tegorocznymi świętami wielkanocnymi, właśnie w Luzinie spotkały się Koła Gospodyń Wiejskich, Stowarzyszenia czy właściciele kwater agroturystycznych, by zaprezentować przygotowane przez siebie stoły wielkanocne, palmy czy, po raz pierwszy w tym roku, koszyki wielkanocne. W wydarzeniu od kilku lat udział biorą również Panie z KGW Bolszewo. W tym roku nasza wspaniała reprezentacja zajęła III miejsce w konkursie na najpiękniejszą palmę wielkanocną. Paniom z Bolszewa serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Witamy serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Wsi Bolszewo. Mamy  nadzieję, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Teksty tu zawarte mają za zadanie ułatwienie pozyskiwania podstawowych informacji o bieżących sprawach dot. Bolszewa.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą podzielić się swoimi spostrzeżeniami z życia codziennego naszej wsi, do prezentowania swoich opinii i sugestii. Jeśli macie jakieś ciekawe informacje, aktualności oraz wiadomości dotyczące Bolszewa, przesyłajcie je do nas.