Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

                           

Usługi wywozu w dużej części świadczone będą przez inne podmioty niż dotychczas:
- w sektorze południowym (Łężyce, Bieszkowice, Nowy Dwór Wejherowski, Zbychowo, Reszki, Gniewowo, Sopieszyno, Ustarbowo, Gowino oraz część Sołectwa Gościcino znajdującą się na południe od drogi krajowej nr 6) – PRSP Sanipor z Gdyni, z tym, że wywóz realizowany będzie siłami podwykonawcy – firmy Eko Logistik z Luzina,
- w sektorze północnym (Warszkowo, Kniewo, Góra, Orle, Kąpino, Bolszewo oraz część Sołectwa Gościcino znajdującą się na północ od drogi krajowej nr 6) – Konsorcjum firm: PK  Agora z Kąpina, Eko Logistik z Luzina oraz PW Agora z Wejherowa.

Spodziewamy się, że w okresie pierwszych tygodni obsługi przez nowe załogi, mogą nastąpić trudności związane z poznawaniem terenu. Dlatego prosimy o szczególną dbałość o odpowiednio wczesne wystawianie pojemników i worków, a także o życzliwość i wyrozumiałość dla pracowników firm wywozowych. Ze strony firm i Urzędu Gminy poczynione zostaną wszelkie starania, aby okres przejściowy był jak najkrótszy i jak najmniej uciążliwy.

Reklamacje w kwestiach wywozu jak dotychczas będą przyjmowane w Urzędzie Gminy Wejherowo. Prosimy o zgłaszanie reklamacji najwcześniej i jednocześnie najpóźniej w kolejnym dniu roboczym po zaistnieniu sytuacji wymagającej interwencji.
Reklamacje wynikające z przyczyn leżących po stronie firm wywozowych - zweryfikowane w systemach GPS i na rejestratorach video pojazdów - będą realizowane jak najszybciej to będzie możliwe.

Szczegółowy harmonogram wywozów dostępny jest pod linkiem: kliknij

Zwracamy uwagę, że już w najbliższych dniach rozpoczną się wiosenne wystawki odpadów wielkogabarytowych.

Przypominamy kontakty telefoniczne do Urzędu Gminy w sprawach związanych z odpadami:

- płatności, salda, deklaracje – 58 677 97 36 (Referat Finansowy)

- reklamacje, harmonogramy – 58 677 97 06 (referat Inżynierii Środowiska)

Przypominamy również, że od stycznia zmieniły się opłaty za gospodarowanie odpadami. Szczegóły dostępne są pod linkiem: kliknij

Festyn Bolszewo Galeria

Witamy serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Wsi Bolszewo. Mamy  nadzieję, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Teksty tu zawarte mają za zadanie ułatwienie pozyskiwania podstawowych informacji o bieżących sprawach dot. Bolszewa.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą podzielić się swoimi spostrzeżeniami z życia codziennego naszej wsi, do prezentowania swoich opinii i sugestii. Jeśli macie jakieś ciekawe informacje, aktualności oraz wiadomości dotyczące Bolszewa, przesyłajcie je do nas.