Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

                           

Obecnie Urząd Gminy rozpoczął dystrybucję indywidualnych informacji w sprawie nowej wysokości opłaty dla mieszkańców. Większość informacji trafi do mieszkańców razem z decyzją o wymiarze podatku od nieruchomości, część (głównie dla osób zamieszkujących nie będących właścicielami nieruchomości) zostanie doręczona pocztą.

Informacje zawierają dane wg stanu na dzień 01.01.2017r. dlatego nie uwzględniają korekt deklaracji dostarczonych do Urzędu w styczniu  br.

W przypadku niezgodności danych należy indywidualnie skontaktować się z Urzędem Gminy (tel. 58 677 97 36).

Pierwsza wpłata, za okres dwóch miesięcy (styczeń i luty)  powinna zostać uiszczona do końca lutego. W przypadku wcześniejszego dokonania wpłat według stawek obowiązujących w roku 2016, różnicę prosimy uwzględnić przy kolejnej wpłacie.

Osoby, które (niezależnie od przyczyny) nie otrzymają indywidualnej informacji do 24 lutego 2017r., uprzejmie prosimy o kontakt z Urzędem Gminy (tel. 58 677 97 44) - zostanie wystawiony i wysłany „duplikat” informacji

Festyn Bolszewo Galeria

Witamy serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Wsi Bolszewo. Mamy  nadzieję, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Teksty tu zawarte mają za zadanie ułatwienie pozyskiwania podstawowych informacji o bieżących sprawach dot. Bolszewa.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą podzielić się swoimi spostrzeżeniami z życia codziennego naszej wsi, do prezentowania swoich opinii i sugestii. Jeśli macie jakieś ciekawe informacje, aktualności oraz wiadomości dotyczące Bolszewa, przesyłajcie je do nas.