Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

                           

Planuje się, że w ramach organizowanych dwukrotnie w ciągu roku wystawek nie będzie zbierany duży sprzęt elektryczny i elektroniczny.

Wystawki organizowane będą jedynie w celu zbiórki odpadów wielkogabarytowych pochodzących z gospodarstw domowych typu meble, dywany i inne duże elementy. 

Powyższe podyktowane jest względami środowiskowymi – niejednokrotnie zdarzało się, że wystawiony sprzęt był zdekompletowany.

Festyn Bolszewo Galeria

Witamy serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Wsi Bolszewo. Mamy  nadzieję, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Teksty tu zawarte mają za zadanie ułatwienie pozyskiwania podstawowych informacji o bieżących sprawach dot. Bolszewa.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą podzielić się swoimi spostrzeżeniami z życia codziennego naszej wsi, do prezentowania swoich opinii i sugestii. Jeśli macie jakieś ciekawe informacje, aktualności oraz wiadomości dotyczące Bolszewa, przesyłajcie je do nas.