Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

Oznacza to, że sprawy meldunkowe i dowodów osobistych odtąd załatwiane będą wyłącznie w nowej siedzibie. Podobnie jak sprawy finansowe, w tym opłaty wnoszone przez mieszkańców w Kasie (w tym opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi). Należy nadmienić, że zgodnie z oczekiwaniami klientów Urzędu, trudnodostępna wcześniej Kasa mieścić się będzie na parterze, co ułatwić ma korzystanie z usług osobom niepełnosprawnym i starszym.

Dla większego komfortu naszych klientów zadbano też o to, by możliwym było pozostawianie korespondencji kierowanej do obu referatów także w Biurze Podawczym głównej siedziby Urzędu (Osiedle Przyjaźni 6 w Wejherowie).

Informujemy ponadto, że w związku ze zmianą adresu nie ulegają zmianie numery telefonów, faksów, oraz adresy poczty elektronicznej.

Witamy serdecznie na oficjalnej stronie internetowej Wsi Bolszewo. Mamy  nadzieję, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Teksty tu zawarte mają za zadanie ułatwienie pozyskiwania podstawowych informacji o bieżących sprawach dot. Bolszewa.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą podzielić się swoimi spostrzeżeniami z życia codziennego naszej wsi, do prezentowania swoich opinii i sugestii. Jeśli macie jakieś ciekawe informacje, aktualności oraz wiadomości dotyczące Bolszewa, przesyłajcie je do nas.