Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Celem uczestników nie było jednak samo pokonanie trasy Bolszewo – Nadole – Bolszewo, ale także wizyta w skansenie „Zagroda Gburska i Rybacka”. Trzeba też zaznaczyć, że nie tylko warunki pogodowe próbowały uniemożliwić uczestnikom realizację planu. Nieoczekiwanie bowiem, na wytyczonym wcześniej szlaku uczestnicy napotkali zamknięte przez Nadleśnictwo trasy. Jak się okazało, wszystko przez kręcony w Lasach Piaśnickich film „Kamerdyner” w reżyserii Filipa Bajona. Niestrudzeni cykliści trudy trasy zrekompensowali sobie natomiast w Warszkowie, gdzie życzliwie przyjęła przemokniętych gości sołtys Dorota Formella, czekająca na grupę z ciepłymi napojami i kiełbaskami. Ponadto Bolszewskiemu Klubowi Rowerowemu „Cyklista” wsparcia nie odmówili: wiceminister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Kazimierz Plocke, radna Lucyna Pransche oraz państwo Majkowscy właściciele Piekarni Jaś.

Dodatkowo informujemy wszystkich członków Bolszewskiego Rowerowego Klubu „Cyklista”, że zebranie walne klubu odbędzie się 28.10.2015 r. o godz. 19.00 w siedzibie BKR przy ul. Szkolnej 52 w Bolszewie.