Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Bolszewski Klub Rowerowy "Cyklista" , Gminny Ośrodek Kultury i Agroturystyka "AgroHanka" z Kniewa zapraszją na rajd rowerowy "SŁODKIE CO NIECO PRZY KOMINKU"

Koło Gospodyń Wiejskich Bolszewo oraz Bolszewski Klub Rowerowy Cyklista to jedne z najprężniej działających w Gminie Stowarzyszeń. W ciągu roku niejednokrotnie łączą siły przy promocji wydarzeń kulturalnych i sportowych odbywających się w różnych sołectwach. 14 grudnia członkowie kół postanowili przełamać się opłatkiem i złożyć sobie serdeczne życzenia.

6 grudnia do dzieci na całym świecie przychodzi Święty Mikołaj. Od tej daty coraz wyraźniej czuć już magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Wspaniała inauguracja tego niezwykłego oczekiwania odbyła się w minioną niedzielę w hali widowiskowo-sportowej w Bolszewie, gdzie zarówno Milusińscy, jak i dorośli mogli zanurzyć się w atmosferę najpiękniejszych w całym roku Świąt.

Bolszewski Klub Rowerowy "Cyklista' zaprasza wszystkich swoich członków na spotkanie z okazji trzeciej rocznicy powstania klubu, które odbędzie się 27 listopada 2015 o godz.18 00, w siedzibie  przy ulicy Szkolnej.

W związku z wyborem na Sołtysa Bolszewa z dniem 02 września 2015 r. zrezygnowałem z funkcji prezesa BKR Cyklista. Pragnę serdecznie podziękować wszystkim osobą zrzeszonym  w BKR Cyklista, oraz sympatykom za dotychczasową współpracę, znakomite relacje, wspaniałe wycieczki przede wszystkim za okazaną życzliwość i przyjazną atmosferę.

Jestem przekonany, że tak wspaniały zespół, z którym miałem zaszczyt i przyjemność spotykania się będzie nadal prężnie działał i rozwijał się przez następne lata.

Edmund Bianga

 

Miłośnicy dwóch kółek oficjalnie zakończyli sezon

25 października sezon rowerowy zakończył Bolszewski Klub Rowerowy „Cyklista”. Z tej okazji miłośnicy dwóch kółek wybrali się w 50 km rajd nad jezioro Dąbrze w Dąbrówce. Mimo jesiennej aury, z ArtParku w wymagającą trasę  wyruszyli nie tylko członkowie, lecz także sympatycy klubu. Po dotarciu nad jezioro, cykliści mogli odpocząć w malowniczym otoczeniu natury i posilić się pieczonymi wspólnie kiełbaskami.

Zapraszamy wszystkich członków i sympatyków Bolszewskiego Klubu Rowerowego „Cyklista” do udziału w kończącym sezon RAJDZIE NAD JEZIORO DĄBRZE W DĄBRÓWCE

Rajd odbędzie się już w najbliższą niedzielę 25 października
Wyjazd z ArtParku w Bolszewie o godz. 10.00

Informacji udziela p. Wojciech Kuziel 503 991 948

18 października z ArtParku w Bolszewie na kolejny rajd wyruszyli miłośnicy dwóch kółek. Nawet kapryśna pogoda nie stanęła na przeszkodzie uczestnikom III Kaszubskiego Rajdu Rowerowego.  Tegoroczna edycja wiodła przez urokliwe, głównie leśne, tereny Gminy Wejherowo i Gniewino.

W najbliższą niedzielę 18 października 2015r. odbędzie się III Kaszubski Rajd Rowerowy, na który zaprasza wójt Gminy Wejherowo, Gminny Ośrodek Kultury oraz Bolszewski Klub Sportowy "CYKLISTA". Start odbędzie się o godzinie 10:00 z Art Parku w Bolszewie. Zapraszamy wszystkich chętnych.

Trasa rajdu będzie przebiegać na trasie Bolszewo-Nadole-Bolszewo. W programie min. zwiedzanie skansenu w Nadolu oraz grill w Warszkowie.

Informacje na temat rajdu udziela p. Wojciech Kuziel 503-991-948